طبق گزارشات اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول،این شرکت در گذشته بارها اعلام کرده است در این چند وقت اخیر دیده شده اشخاصی از طریق تلفن ثابت در تماس با کاربران این اپراتور،خرید سیم کارت این اپراتور را با یک شماره مشابه و قیمتی بالاتر از قیمت تعیین شده و با شرایط بسیار مناسب، پیشنهاد می دهند که اکثرا از خریداران ی شده و بعد از فروش،فروشند پاسخگو نمی باشد.شرکت سیم کارت همراه اول فقط از طریق درگاه های رسمی فروش ، اقدام به واگذاری و فروش سیم کارت می نمائید.

هشدار همراه اول به کاربران خود،فقط از مراکز معتبر سیم کارت بخرید


گفتنی است سامانه فروش تلفنی همراه اول، فقط شامل فروش مودم، دانگل، گوشی تلفن همراه و محصولات نوترینو است و سفارش، خرید و تحویل محصولات همراه اول، در درب منزل فقط با ارسال یک پیامک رایگان به سرشماره ۸۰۱۸ صورت می پذیرد؛ به این صورت که پس از ارسال پیامک به سرشماره مذکور، از شماره ۰۹۱۲۹۹۹۹۰۰۰ با مشترک تماس گرفته و خرید محصول انجام می شود

همچنین همراه اول تصریح کرده است، مشترکین برای خرید سیم کارت می توانند از طریق فروشگاه های زنجیره ای همراه اول، دفاتر خدمات مشترکین و پرتال این اپراتور بخش ثبت نام گلچین» مراجعه نمایند واقدام به خرید سیم کارت با قیمت مصوب کنند.
همراه اول در اطلاعیه خود تأکید کرده، فروشندگان مذکور رابطه ای با همراه اول نداشته و مشترکین نباید به اعتبار همراه اول، به آنها اعتماد کنند.
 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ کسب درآمد با ارز دیجیتال تی وان موزیک - دانلود آهنگ برگ لوازم ارایشی زنان باردار درمحضرآیت الله بهجت ره تشکیلات فرهنگی از ایده تا عمل Call me sahra دلنوشته های من ... بود...هست...نیست